World of Dragon

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World of Dragon

Ikariam World of Dragon Alliance


    Prva opomena

    Serpampur
    Serpampur
    Administrator
    Administrator


    Posts : 117
    Join date : 2009-06-04

    Prva opomena Empty Prva opomena

    Post by Serpampur Sat Jun 27, 2009 12:09 am

    Ovako dushan 1977 ne ulaze drva u rudnike i pored nasheg dogovora, trenutno smo svi mali i svi se razvijamo ali bre jbt ja i ko zna josh koliko nas vam u startu razvili rudnike i slali vam gomile resa vi sad nemozete od sebicluka da ulozite drva jer jurite da prestignete sve nas u poenima jbt ja skupljam koliko i ti drva pa gruvam u rudnike i strugare.
    Kazna je sledeca posto leechujesh po rudnicima ko blesav a ne ulazesh svaki napad tj pljachka ce ti biti vracena jer ti netreba i da pljachkash i da rudarish jer korist imash samo ti. Mozda i zasluzni neki rang leecher ili smetler da se stavi....

    Napomena borislav ovog puta prolazi bez opomena. Nista vam nije uskraceno sem tebi dushane da pljachkash igrache. ako imate pitanja na PM slobodno me kontaktirajte.
    Serpampur
    Serpampur
    Administrator
    Administrator


    Posts : 117
    Join date : 2009-06-04

    Prva opomena Empty Re: Prva opomena

    Post by Serpampur Tue Oct 20, 2009 1:48 pm

    Unstoppable se dodaje na ovu listu, da li ce nastaviti igru ne znam, ako je nastavi ja ga netju terati da napusti savez, ali za josh jednu uvredu vodjstava i bilo kog drugog clana mogao bi leteti van, pa nek igra samostalno.

      Current date/time is Fri May 17, 2024 5:03 am